Відгуки клієнтів

ТОВ «Пальмиравидгодивля»

Пальмиравидгодивля

Сьогоднішня, нестабільна ситуація на ринку енергоресурсів з постійним подорожчанням традиційних видів палива (газ, дизпаливо), поставила питання щодо отримання теплоносія для зерносушарки з використанням альтернативних джерел енергії.

Серед представлених на ринку України, якісно виділяється обладнання ПП «НВТ-Технологія», яке є не просто «грубкою», а якісної промислової установкою.

Оригінальна конструкція системи подачі палива і камери спалювання дала можливість без втрати продуктивності спалювати кукурудзяні качани, сміття зернових та інші відходи нашого підприємства, що дозволило значно економити на паливі.

Установка устаткування припала на початок сезону збирання зернових. Час від постановки технічного завдання до закінчення пуско-налагоджувальних робіт склало трохи більше 2-х місяців.

Ми вдячні компанії «НВТ-Технологія», зокрема, директору Топорцу Олегу Олександровичу, за оперативність і професіоналізм в організації постачання та запуску обладнання.

Бажаємо Вашій фірмі вдалих розробок і нових замовників.
Головний інженер ТОВ «Пальмиравидгодивля»
Заєць Анатолій Володимирович

 

«Саноіл-Трейд»

Саноіл-Трейд

Ми розуміли, що для кожного випадку теплопостачання виробництва потрібно шукати своє індивідуальне рішення, в тому числі і в ситуації вибору між традиційним і альтернативним джерелом теплової енергії.

У зв'язку з постійним зростанням цін на традиційні енергоносії відчутно інтерес привертають котельні установки, якими можна забезпечити якісне спалювання деревних відходів й інших дешевих видів палива.

Це питання нам допомогли вирішити в приватному підприємстві «НВТ-Технологія», яке спеціалізується на виробництві теплогенеруючого промислового обладнання.

Придбавши установку, ми отримали колосальну економію коштів і надійний етап у технологічному процесі переробки сої.

Я вважаю, вибір, зроблений на користь обладнання ПП «НВТ-Технологія», це вибір – на користь економії, якості, надійності.

Директор ТОВ «Саноіл-Трейд»
Орловський Юрій Володимирович

 

Мене, як технічно освіченої людини, здивувала вага комплекту обладнання, це близько 9,5 тонн. Таку велику вагу міг свідчити про високій надійності та запасу міцності, що посприяє її тривалого терміну служби.

Щодо примхливості, то для отримання теплової енергії, можна використовувати велику різноманітність органіки.

Спочатку роботи проводилися з використанням деревної пелети (гранули висушеного подрібненого дерева). Потім приготуванням палива стали займатися самостійно. На місцевому хлібоприймальному пункті купуємо кукурудзяні качани. Молотимо їх на зернодробилке ДКУ, без використання звт, виходить фракція розміром до 2 див. Змішуємо з свежепиленными тирсою, топимо – результат краще, ніж очікували.

Обслуговування – мінімальне. Керованість – легка. Працювати – одне задоволення.

Начальник виробництва ТОВ «Саноіл-Трейд»
Проказюк Микола Миколайович

 

Агрофірма «Байс-Агро»

Байс-Агро

У всі часи найважливішими аспекти ведення бізнесу було вміння якісно і своєчасно виконувати свою роботу. Надійний бізнес з надійним партнером – це підтримання високої планки відносин, постійна адаптація під умови ринку, удосконалення всіх процесів, аж до дрібниць.

Одним з кроків щодо поліпшення нашої діяльності стало переобладнання зерносушарки. До питання поставилися з високою відповідальністю, розглядали не тільки пропозиції ринку обладнання, а й реалізовані, працюючі об'єкти.

Особливо зацікавили установки виробництва чернігівської компанії «НВТ-Технологія», в конструкціях яких присутні, на нашу думку, багато технологічних елементів, до яких прикладена інженерна ідея, до того ж вони мають багаторічний досвід роботи в цій сфері.

Після проведених робіт процес роботи установок характеризується стабільністю, легкістю в управлінні, високою автоматизацією. Те що треба для ведення надійного бізнесу.

Директор ДП «Агрофірма «Байс-Агро»
Кисіль Анатолій Іванович

 

Використання минулого установки викликало величезні незручності із закладкою і чищенням. З-за нестабільного процесу горіння соломи залишався коксо-зольний «пиріг», що за формою і розміром близький до завантаженого тюку соломи, який потрібно вилучити з розігрітій камери горіння, що становить ймовірність отримати опіки. З боку раціональності, це було величезною втратою теплової енергії. Ці всі фактори становили неможливість отримати потрібну потужність.

Після придбання комплекту обладнання ПП «НВТ-Технологія», з'явилася можливість спалювати сміття зернових та лушпиння соняшнику (основні відходи виробництва), а тюковану солому використовувати як для власних потреб, так і для реалізації.

Установка дозволила нам отримувати стабільну температуру на виході. За рахунок повної автоматизації процесу подачі та спалювання палива, підвищилася продуктивність сушарки на 200%.

Обслуговуючий персонал склав дві людини, замість трьох, а обслуговування полягає тільки в періодичній завантаженні бункера і чищенні теплогенератора і теплообмінника (раз на 2-4 дні, в залежності від типу палива).

Тепер працювати стало зручніше, простіше, вигідніше.

Головний інженер ДП «Агрофірма «Байс-Агро»
Левітін Леонід Йосипович

 

«Компанія Верес»

Верес

На сьогоднішній день проблема постійного подорожчання енергоресурсів стоїть дуже гостро. На нашому підприємстві питання про переобладнання системи опалення був поставлений вже давно.

Ознайомившись з дуже широким і різноманітним ринком теплооборудования, наш вибір припав на оригінальні розробки ПП «НВТ-Технологія». Воно підкупило нас здатністю отримувати теплову енергію з наших відходів, тирси та стружки.

При цьому, на відміну від аналогічних установок, обладнання ПП «НВТ-Технологія» може спалювати органічні відходи природної вологості, що не вимагає додаткових фінансових і людських витрат на попередню підготовку палива.

Ми дуже раді, що встановили обладнання ПП «НВТ-Технологія» – це в значній мірі дозволило нам економити кошти.

Виконавчий директор ТОВ «Компанія Верес»
Сколобивец Сергій Станіславович

 

Обладнання дійсно дуже гарне, воно дозволяє пристойно економити. Крім того, дане обладнання легко в експлуатації.

Раніше зі старими котлами було багато метушні – своїх великих відходів не вистачало, тому необхідно було привозити дрова, пиляти їх, рубати, складати, та до того ж старі котли постійно обростали сажею, що вимагало регулярного чищення. Все це вимагало чимало часу і зусиль.

Після інсталяції комплекту обладнання ПП «НВТ-Технологія» ситуація кардинально змінилася – тирса і стружка без будь-якої підготовки транспортером завантажуються прямо в приймальний бункер теплогенератора. Завдяки автоматизованій роботи теплогенератора истопнику необхідно лише виставити на пульті управління режими роботи і стежити за наявністю палива в бункері.

Оригінальна конструкція теплогенератора і водяного теплообмінника забезпечує мінімальне відкладення продуктів спалювання на стінках, що дозволяє проводити чистку без значних зусиль в середньому 1 раз на 4 доби.

Одним словом, працювати на такому обладнанні – суцільне задоволення. Величезне спасибі розробникам ПП «НВТ-Технологія».

Головний інженер ТОВ «Компанія Верес»
Озябкин Олександр Валентинович

Наші координати

Керівник: Топорец Олег Олександрович

Україна, р. Чернігів, вул. Ціолковського, 34

+38 (050) 323-00-31
+38 (073) 323-00-31
+39 (097) 323-00-31
НВТ Технологія
Менеджер із закупівель: Надія
+38 (099) 430-78-09
+38 (097) 603-28-79
+38 (063) 511-52-91
НВТ Технология
Менеджер з продажу Олексій
+38 (046) 030-72-01
+38 (099) 078-23-36
+38 (093) 078-23-36

Картка підприємства

косавминдох